CZ  |  EN

Proč se připojit k Zoom Cycle?

Přítmí ve studiu dává pocit soukromí a Vaším jediným soupeřem je Vaše mysl. Hudba Vám pomáhá odvést myšlenky. Trenér Vás motivuje k překonávání vlastních hranic. 60 minutový intenzivní trénink produkující endorfiny napomáhá k dobré náladě a zdravé fyzičce a Vám dobije energii pro zbytek dne.

Co je Zoom Cycle?

Zoom Cycle je 60 minutový intenzivní kardio a silový trénink jízdy na kole. Ve svém jádru je Zoom Cycle mnohem víc než cvičení. Je to silný zážitek mysli a těla. Nad rámec útěku z rušného městského světa a zdí kanceláře napomáhá náš trénink k:

Jak dál?

  1. Založte si online účet.
  2. Zakupte si balíček. Výběr je od jedné či více lekcí.
  3. Zaregistrujte se na jakoukoliv volnou hodinu.
  4. Potřebujete-li lekci zrušit, udělejte tak prosím nejpozději 24 hodin před začátkem lekce telefonicky či emailem. Nevyužitá lekce se Vám vrátí na Váš účet Zoom Cycle a budete ji moci využít kdykoliv v jiném volném termínu.
  5. Co si vzít s sebou? Spoblečeníortovní , ručník na vysprchování, cyklistické boty s SPD - pokud je nemáte, rádi Vám je zapůjčíme, vodu - možno zakoupit či využít naši fontánu na vodu.
  6. Přijďte, prosím, nejpozději 5 min. před zahájením lekce, jinak bude Vaše místo uvolněno možnému dalšímu zájemci bez online rezervace.
  7. Budete-li potřebovat pomoc s nastavením kola, prosím kontaktujte instruktora či naše zaměstnance před začátkem lekce.
  8. Po lekci je možné se vysprchovat. Mýdlo, šampon a fén je k dispozici zdarma.
×
Poprvé v Zoom Naše studio Více o spinningu Instruktoři
Přihlásit se Můj profil Ceník Rezervace
O nás Kontakt
CZ - Czech EN - English