CZ  |  EN

Otázky a odpovědi

Mohu přijít jako úplný začátečník?

Samozřejmě. Naši asistenti a instruktor Vám poradí, jak nastavit kolo a jak přistupovat k první lekci tak, abyste si nastavili správný stupeň zátěže. Náročnost během hodiny je plně ve Vašich rukou. Každý si sám nastavuje vyhovující zátěž na kole. Pokud je pro Vás během lekce pozice ve stoje příliš náročná, můžete samozřejmě sedět. Naše webová aplikace Vám umožní si zvolit kolo v přední či zadní řadě, dle Vašich požadavků. Napoprvé Vám doporučujeme přijít o něco dříve před lekcí, abychom Vás mohli seznámit s chodem studia a zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Co když nemohu/nezvládnu dělat vše?

Jednou z nejlepších věcí na indoor cyclingu je to, že může být přizpůsobeno jakékoliv úrovni fitness. Se schopností přizpůsobit úroveň odporu/zátěže na kole může cvičení vyhovovat schopnostem každého jezdce. S každou absolvovanou lekcí přichází zvýšená důvěra, síla a lepší fyzická kondice, proto doporučujeme u prvních lekcí jet vlastním tempem a užívat si to.

Kolik kalorií se spaluje během jedné hodiny?

Závisí to na hmotnosti jednotlivce a na velikosti použité námahy. V průměru můžete spalovat 400–700 kalorií při intenzivním 60ti minutovém cvičení.

Co si mám vzít s sebou?

Cyklistickou obuv, pokud ji vlastníte. Pokud ne, rádi Vám ji zapůjčíme.

Proč potřebuji cyklistickou obuv?

Cyklistická obuv nabízí bezpečnější polohu v pedálech, což cyklistovi umožňuje pracovat mnohem efektivněji. Doporučujeme SPD boty, které Vám rádi zapůjčíme. Všechny boty jsou po použití sprejovány proti bakteriím a plísním.

Existuje nějaký způsob, jak zvýšit pohodlí sedadla?

Pro začátečníky vyžaduje sedadlo na kole trochu zvyknutí. Pomáhá nosit polstrované cyklistické kraťasy nebo použít gelový návlek na sedadlo.

S přáteli chceme jít na naši první lekci dohromady. Musíme mít každý svou registraci?

Ano, každý nový jezdec si musí vytvořit svůj vlastní účet a před svou první lekcí podepsat souhlas s pravidly studia. Zakoupené lekce nejsou převoditelné na jiné účty jezdců.

Nabízíte roční/měsíční členství?

Zoom Cycle nenabízí roční ani měsíční členství. Můžete si zakoupit různé množství lekcí a čerpat je tak, jak Vám časově vyhovuje. Ceník jednotlivých balíčků najdete pod ikonou „koupit/buy“. Zakoupenou lekci nelze přesunout na jiné datum.

Vrátíte mi peníze za zmeškanou lekci?

Lekci můžete zrušit/přeobjednat nejpozději 24 hodin před oficiálním začátkem hodiny. Na pozdější zrušení nebude brán zřetel a lekce nemůže být finančně kompenzována.

Mohu zakoupit lekci/e jako dárek?

Ano, klikněte na ikonku „dárek“.

Mohu si zakoupit zboží v rámci hodnoty balíčku lekcí?

Toto není možné. Zakoupíte-li si balíček lekcí, je nutné jej využít pouze na spinningové lekce (prosím věnujte pozornost expirační době jednotlivých balíčků).

Máte ve studiu péči o děti?

Bohužel ne.

Máte šatny?

Ano, studio má skříňky s vestavěnými a snadno použitelnými zámky. Máme také oddělené šatny s toaletními potřebami a sprchy.

Máte vodu nebo si musím přinést svou?

Ve studiu máme filtrovanou vodní fontánu, kde si můžete načepovat vodu do své vlastní nádoby nebo nabízíme k prodeji balenou vodu.

Mohu jezdit, když jsem těhotná?

Doporučujeme, abyste se poradila se svým lékařem.

×
Poprvé v Zoom Naše studio Více o spinningu Instruktoři
Přihlásit se Můj profil Ceník Rezervace
O nás Kontakt
CZ - Czech EN - English